wz
VÝSLEDKY 1.LIGA NADSTAVBA SEVER O SESTUP 2012
ZPĚT NA SEZÓNU


8. KOLO - NEOFICIÁLNÍ VÝSLEDKY
3.6.2012 17:00:00BSOD 334 01 "Y"1025Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeKarel Kokoška
HEGEŠ 01824
83.6.2012 17:00:00Plachovka "B"1430Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Eagles Plachovka Plzeň413
2.6.2012 16:00:00Pardál Rokycany1226Hospůdka 'U Pardála', RokycanyFilip Beránek
Ševci "Green Power"615
3.6.2012 16:00:00Rozvědčíci Dobřany311Restaurace Naschvile, DobřanyLumír Mačura
Argentum Stříbro1531
7. KOLO
27.5.2012 15:00:00Argentum Stříbro1329Restaurace Perónka (Na nádraží), StříbroLumír Mačura
BSOD 334 01 "Y"516
727.5.2012 14:00:00Ševci "Green Power"1227U dvou Ševců, PlzeňJaromír Belšán
Plachovka "B"619
27.5.2012 17:00:00HEGEŠ 01717Plzeň,Bowling Lucerna, PlzeňFilip Beránek
Pardál Rokycany1124
26.5.2012 17:00:00Eagles Plachovka Plzeň1125Pivnice V Plachovce, PlzeňJaroslav Sühs
Rozvědčíci Dobřany719
6. KOLO
20.5.2012 17:00:00BSOD 334 01 "Y"1225Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeKarel Kokoška
Eagles Plachovka Plzeň616
620.5.2012 17:00:00Plachovka "B"1124Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
HEGEŠ 01718
19.5.2012 16:00:00Pardál Rokycany819Hospůdka 'U Pardála', RokycanyLumír Mačura
Argentum Stříbro1023
20.5.2012 16:00:00Rozvědčíci Dobřany412Restaurace Naschvile, Dobřany
Ševci "Green Power"1430
5. KOLO
13.5.2012 14:00:00Ševci "Green Power"821U dvou Ševců, PlzeňKarel Kokoška
BSOD 334 01 "Y"1025
513.5.2012 15:00:00Argentum Stříbro1226Restaurace Perónka (Na nádraží), StříbroJaromír Belšán
Plachovka "B"617
12.5.2012 17:00:00Eagles Plachovka Plzeň819Pivnice V Plachovce, PlzeňJaroslav Sühs
Pardál Rokycany1023
13.5.2012 17:00:00HEGEŠ 011025Plzeň,Bowling Lucerna, PlzeňKarel Šebesta
Rozvědčíci Dobřany919
4. KOLO
29.4.2012 17:00:00HEGEŠ 011022Plzeň,Bowling Lucerna, PlzeňKarel Šebesta
BSOD 334 01 "Y"922
428.4.2012 17:00:00Eagles Plachovka Plzeň14Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Plachovka "B"1735
29.4.2012 14:00:00Ševci "Green Power"1330U dvou Ševců, PlzeňŠtefan Sahaj
Pardál Rokycany515
29.4.2012 15:00:00Argentum Stříbro1024Restaurace Perónka (Na nádraží), StříbroLumír Mačura
Rozvědčíci Dobřany818
3. KOLO
15.4.2012 17:00:00BSOD 334 01 "Y"416Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeKarel Kokoška
Argentum Stříbro1432
315.4.2012 17:00:00Plachovka "B"823Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Ševci "Green Power"1022
14.4.2012 16:00:00Pardál Rokycany1127Hospůdka 'U Pardála', RokycanyJan Mošna
HEGEŠ 01719
15.4.2012 16:00:00Rozvědčíci Dobřany1228Restaurace Naschvile, Dobřany
Eagles Plachovka Plzeň617
2. KOLO
31.3.2012 17:00:00Eagles Plachovka Plzeň1021Pivnice V Plachovce, PlzeňKarel Kokoška
BSOD 334 01 "Y"820
21.4.2012 17:00:00HEGEŠ 01718Plzeň,Bowling Lucerna, PlzeňJaromír Belšán
Plachovka "B"1126
1.4.2012 15:00:00Argentum Stříbro1226Restaurace Perónka (Na nádraží), StříbroLumír Mačura
Pardál Rokycany614
1.4.2012 14:00:00Ševci "Green Power"1227U dvou Ševců, PlzeňŠtefan Sahaj
Rozvědčíci Dobřany618
1. KOLO
25.3.2012 17:00:00BSOD 334 01 "Y"1123Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeKarel Kokoška
Ševci "Green Power"720
125.3.2012 17:00:00Plachovka "B"821Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Argentum Stříbro1027
24.3.2012 16:00:00Pardál Rokycany1531Hospůdka 'U Pardála', RokycanyFilip Beránek
Eagles Plachovka Plzeň310
25.3.2012 16:00:00Rozvědčíci Dobřany415Restaurace Naschvile, Dobřany
HEGEŠ 011429
VÝSLEDKY 1. A liga - sever
14. KOLO
11.3.2012 14:00:00Běsnící komáři Lužany1125Hostinec U Burianů, LužanyRadek Jarolím
BSOD 334 01 "Y"719
1411.3.2012 15:00:00Rozvědčíci Dobřany617Restaurace Naschvile, DobřanyMartin, Kasl
West Club Dobřany1228
11.3.2012 12:00:00Spartak Strašice1836Sport Club Spartak Strašice, RokycanyVladimír Přerovský
Pardál Rokycany00
11.3.2012 17:00:00Plachovka "B"820Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Spartak Strašice "B"1024
13. KOLO
134.3.2012 17:00:00BSOD 334 01 "Y"822Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeJaromír Belšán
Plachovka "B"1025
3.3.2012 16:00:00Pardál Rokycany615Hospůdka 'U Pardála', RokycanyFilip Beránek
Běsnící komáři Lužany1226
4.3.2012 16:00:00West Club Dobřany1025West Club Dobřany, DobřanyMartin, Kasl
Spartak Strašice918
4.3.2012 12:00:00Spartak Strašice "B"1432Sport Club Spartak Strašice, RokycanyMartin Horváth
Rozvědčíci Dobřany411
12. KOLO
26.2.2012 12:00:00Spartak Strašice "B"922Sport Club Spartak Strašice, RokycanyMartin Horváth
BSOD 334 01 "Y"1023
1226.2.2012 15:00:00Rozvědčíci Dobřany514Restaurace Naschvile, DobřanyVladimír Přerovský
Spartak Strašice1329
26.2.2012 14:00:00Běsnící komáři Lužany819Hostinec U Burianů, LužanyRadek Jarolím
West Club Dobřany1023
26.2.2012 17:00:00Plachovka "B"1124Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Pardál Rokycany717
11. KOLO
12.2.2012 17:00:00BSOD 334 01 "Y"1023Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeKarel Kokoška
Rozvědčíci Dobřany820
1112.2.2012 15:00:00West Club Dobřany1429West Club Dobřany, DobřanyMartin, Kasl
Plachovka "B"416
12.2.2012 12:00:00Spartak Strašice1022Sport Club Spartak Strašice, RokycanyVladimír Přerovský
Běsnící komáři Lužany819
11.2.2012 16:00:00Pardál Rokycany615Hospůdka 'U Pardála', RokycanyMartin Horváth
Spartak Strašice "B"1226
10. KOLO
5.2.2012 17:00:00BSOD 334 01 "Y"515Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeKarel Kokoška
Pardál Rokycany1328
105.2.2012 15:00:00Rozvědčíci Dobřany412Restaurace Naschvile, DobřanyRadek Jarolím
Běsnící komáři Lužany1429
5.2.2012 17:00:00Plachovka "B"619Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Spartak Strašice1226
5.2.2012 12:00:00Spartak Strašice "B"925Sport Club Spartak Strašice, RokycanyMartin Horváth
West Club Dobřany1022
9. KOLO
29.1.2012 16:00:00West Club Dobřany1328West Club Dobřany, DobřanyMartin, Kasl
BSOD 334 01 "Y"514
929.1.2012 15:00:00Běsnící komáři Lužany1124Hostinec U Burianů, LužanyJaromír Belšán
Plachovka "B"719
29.1.2012 12:00:00Spartak Strašice921Sport Club Spartak Strašice, RokycanyVladimír Přerovský
Spartak Strašice "B"1023
28.1.2012 16:00:00Pardál Rokycany1327Hospůdka 'U Pardála', RokycanyFilip Beránek
Rozvědčíci Dobřany514
8. KOLO
15.1.2012 17:00:00BSOD 334 01 "Y"517Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeVladimír Přerovský
Spartak Strašice1327
815.1.2012 15:00:00Rozvědčíci Dobřany618Restaurace Naschvile, DobřanyJaromír Belšán
Plachovka "B"1227
15.1.2012 12:00:00Spartak Strašice "B"719Sport Club Spartak Strašice, RokycanyMartin Horváth
Běsnící komáři Lužany1126
14.1.2012 16:00:00Pardál Rokycany410Hospůdka 'U Pardála', RokycanyMartin, Kasl
West Club Dobřany1432
7. KOLO
27.11.2011 17:00:00BSOD 334 01 "Y"617Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeRadek Jarolím
Běsnící komáři Lužany1226
727.11.2011 15:00:00West Club Dobřany1430West Club Dobřany, DobřanyMartin, Kasl
Rozvědčíci415
26.11.2011 16:00:00Pardál Rokycany1021Hospůdka 'U Pardála', RokycanyFilip Beránek
Spartak Strašice920
27.11.2011 12:00:00Spartak Strašice "B"1024Sport Club Spartak Strašice, RokycanyJaromír Belšán
Plachovka "B"925
6. KOLO
613.11.2011 17:00:00Plachovka "B"1228Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
BSOD 334 01 "Y"618
13.11.2011 14:00:00Běsnící komáři Lužany818Hostinec U Burianů, LužanyFilip Beránek
Pardál Rokycany1022
13.11.2011 12:00:00Spartak Strašice1022Sport Club Spartak Strašice, RokycanyMartin, Kasl
West Club Dobřany922
13.11.2011 16:00:00Rozvědčíci820Restaurace Naschvile, DobřanyMartin Horváth
Spartak Strašice "B"1022
5. KOLO
6.11.2011 17:00:00BSOD 334 01 "Y"718Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeMartin Horváth
Spartak Strašice "B"1124
56.11.2011 15:00:00Spartak Strašice820Sport Club Spartak Strašice, RokycanyVladimír Přerovský
Rozvědčíci1022
6.11.2011 16:00:00West Club Dobřany1227West Club Dobřany, DobřanyMartin, Kasl
Běsnící komáři Lužany619
5.11.2011 16:00:00Pardál Rokycany924Hospůdka 'U Pardála', RokycanyJaromír Belšán
Plachovka "B"1022
4. KOLO
30.10.2011 16:00:00Rozvědčíci416Restaurace Naschvile, DobřanyKarel Kokoška
BSOD 334 01 "Y"1430
430.10.2011 15:00:00Plachovka "B"619Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
West Club Dobřany1228
30.10.2011 14:00:00Běsnící komáři Lužany1022Hostinec U Burianů, LužanyRadek Jarolím
Spartak Strašice822
30.10.2011 12:00:00Spartak Strašice "B"1227Sport Club Spartak Strašice, RokycanyMartin Horváth
Pardál Rokycany617
3. KOLO
15.10.2011 16:00:00Pardál Rokycany1430Hospůdka 'U Pardála', RokycanyFilip Beránek
BSOD 334 01 "Y"414
316.10.2011 15:00:00Běsnící komáři Lužany1124Hostinec U Burianů, LužanyRadek Jarolím
Rozvědčíci719
16.10.2011 12:00:00Spartak Strašice1125Sport Club Spartak Strašice, RokycanyJaromír Belšán
Plachovka "B"719
16.10.2011 16:00:00West Club Dobřany1227West Club Dobřany, DobřanyMartin, Kasl
Spartak Strašice "B"618
2. KOLO
9.10.2011 17:00:00BSOD 334 01 "Y"412Přeštice,Hostinec U Zlaté husy, PřešticeMartin, Kasl
West Club Dobřany1429
29.10.2011 15:00:00Plachovka "B"1125Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Běsnící komáři Lužany718
9.10.2011 12:00:00Spartak Strašice "B"1022Sport Club Spartak Strašice, RokycanyVladimír Přerovský
Spartak Strašice820
9.10.2011 16:00:00Rozvědčíci619Restaurace Naschvile, DobřanyFilip Beránek
Pardál Rokycany1227
1. KOLO
25.9.2011 12:00:00Spartak Strašice1127Sport Club Spartak Strašice, RokycanyVladimír Přerovský
BSOD 334 01 "Y"718
125.9.2011 15:00:00Plachovka "B"1531Pivnice V Plachovce, PlzeňJaromír Belšán
Rozvědčíci311
25.9.2011 14:00:00Běsnící komáři Lužany1124Hostinec U Burianů, LužanyRadek Jarolím
Spartak Strašice "B"721
25.9.2011 16:00:00West Club Dobřany1226West Club Dobřany, DobřanyMartin, Kasl
Pardál Rokycany617